Новини » Події 17 грудня, 2018, 16:50
Українське консульство перерахувало кошти полоненим морякам. Список

Кожному українському моряку, який перебуває у російському полоні, консульство України у Москві перерахувало суму, що дорівнює 70 доларам США.

Про це на прес-конференції в «Укрінформі» «Надання адвокатської допомоги українським морякам, які були захоплені у військовий полон внаслідок збройної агресії РФ проти України 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки» повідомив керівник групи адвокатів, які захищають полонених українських моряків, Микола Полозов.

«Консули України (консульство у Москві) перерахували на рахунок кожного моряка суму в рублях, еквівалентну 70 доларам США. Цього на перший час їм має вистачати. Консули змогли побачити моряків раніше за адвокатів, бо вони заходять по іншому порядку, що узгоджується з МЗС Росії. Він не має нічого спільного з тим, як заходять адвокати.

Полозов підкреслив, що спілкування з консулами є неконфіденційним.

«Усе, що не для «вух» ФСБ, консули не могли передати морякам», – наголосив Полозов.

Список військовополонених українських моряків: Андрій Артеменко, Віктор Безпальченко, Юрій Без’язичний, Юрій Будзило, Володимир Варимез, Михайло Власюк, Богдан Головаш, Денис Гриценко, Андрій Драч, Андрій Ейдер, В’ячеслав Зінченко, Владислав Костишин, Володимир Лісовий, Олег Мельничук, Роман Мокряк, Богдан Небилиця, Андрій Оприско, Сергій Попов, Євген Семидоцький, Василь Сорока, Володимир Терещенко, Сергій Цибізов, Сергій Чуліба, Андрій Шевченко.

Нагадаємо, 25 листопада, близько 20:28, катери Прикордонної служби ФСБ РФ відкрили вогонь по корабельній групі Військово-морських сил ЗС України в Азовському морі. Згодом російський спецназ захопив три військові українські кораблі: артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яни Капу». При цьому було поранено шестеро українських моряків.

Читайте більше новин на тему: Азовське море.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-13 23:30 :26