Новини » Львів 17 грудня, 2018, 8:59
Польські рятувальники подарували яворівським колегам пожежний автомобіль
Польські  рятувальники  подарували  яворівським колегам пожежний автомобіль
Польські рятувальники подарували яворівським колегам пожежний автомобіль

У неділю, 16 грудня, в місто Яворів Львівської прибув подарунок для рятувальників з Республіки Польща – пожежний автомобіль, європейського ґатунку. Такий презент пожежники із ґміни Кольбуди, що належить до Ґданського повіту Поморського воєводства, яка є вже давно успішним та результативним міжнародним партнером міста Яворова.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Пожежний автомобіль Яворівське ГУ ДСНС у Львівській області одержало з ініціативи міського голови Яворова Павла Бакунця, очільника яворівських рятувальників, полковника цивільного захисту Руслана Іванчишина – завдяки керівництву ґміни Кольбуди та польських пожежників найперше – екс-старості ґміни Кольбуди Лєшеку Ґромаблі, який теж приїхав у Яворів у числі поважної делегації.

Як стало відомо журналісту з поінформованих джерел, пан Лєшик Ґромабля, ймовірно, стане президентом Польсько-німецько-української Спілки, яка продовжуватиме міжнародну співпрацю з містом Яворовом.

Нагадаємо, що співпраця між рятувальниками Яворова та ґміни Кольбуди триває уже декілька років поспіль. Польські пожежники беруть участь у святкуваннях державних свят, а нещодавно подарували Яворівському ГУ ДСНС у Львівській області такі потрібні у роботі гідравлічні ножиці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 09:36 :43