Новини » Політика 17 грудня, 2018, 14:21
Парубій підписав закони про протимінну діяльність і про прилеглу зону
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: rada.gov.ua
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: rada.gov.ua

Голова Верховної Ради Андрій Парубій у понеділок підписав закони «Про протимінну діяльність в Україні» та «Про прилеглу зону» та передав їх на підпис Президентові.

Про це спікер повідомив від час брифінгу у понеділок, повідомляє «Укрінформ».

«Буквально цього ранку Апарат Верховної Ради підготував усі необхідні документи, і я хотів би зараз підписати закон про протимінну діяльність в Україні, направити його на підпис Президентові України, і я переконаний, що Президент невідкладно підпише теж цей закон, щоб він міг набути чинності», – сказав Парубій.

Голова ВР уточнив, що закон дозволяє залучати західних спеціалістів у сфері протимінної діяльності та створити спеціальний центр як орган виконавчої влади, що координуватиме роботу з розмінування Донбасу.

«Я впевнений, що завдяки цьому закону ми зможемо значно швидше й ефективніше займатися розмінуванням наших територій», – зазначив Парубій.

Водночас спікер поінформував журналістів, що він також підписав закон про прилеглу зону, і висловив сподівання, що Президент також невідкладно його підпише.

Верховна Рада 6 грудня ухвалила закон «Про прилеглу зону України», відповідно до якого контрольована Україною територія на морі розширюється на 12 морських миль, а також закон щодо здійснення протимінної діяльності в Україні та розмінування території Донецької і Луганської областей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 11:38 :29