Новини » Політика 17 грудня, 2018, 17:28
Експерт прогнозує активізацію в Україні забутої політичної течії
ZIK
ZIK

Наступний парламентський рік буде сплеском християнської демократії. Хто правильно в політиці поверне тему християнської демократії, той матиме якийсь успіх на парламентських виборах.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив прес-секретар В'ячеслава Чорновола Дмитро Понамарчук.

Гість програми переконаний, що отримання Православною церквою України автокефалії активізує в Україні християнську демократію.

«Наслідки від томосу будуть. Може бути так, що наступний парламентський рік буде сплеском християнської демократії. Хто правильно в політиці поверне тему християнської демократії, той матиме якийсь успіх на парламентських виборах. Я так вважаю», – зауважив Дмитро Понамарчук.

Прес-секретар В'ячеслава Чорновола підкреслив, що в Україні було найбільше партій християнського напряму.

«Була християнська соціальна, демократична й ліберальна партії. Вони навіть вигравали вибори у Києві. Маю на увазі Черновецького. Тому я вважаю, що зараз християнська демократія, саме в політичному сенсі, набула такий потужний старт, щоб зрештою комунізм і комуністичні залишки, антихристиянські залишки здолати», – зазначив Пономарчук.

Він додав, що саме 2019-й рік є шансом для України.

«Усе складається дуже правильно. Я знаю, що зараз на Вінниччині, Хмельниччині йдуть процеси, відновлюються християнсько-демократичні союзи обласного рівня, обираються нові голови серед молодих лідерів. Це дуже важливо. Це говорить про те, що Україна має завтра. А Онуфрії і Кирили – це вже вчорашнє», – акцентував Дмитро Понамарчук.

Нагадаємо, 15 грудня в Києві об’єднавчий собор обрав першого предстоятеля Української православної церкви. Ним став митрополит Епіфаній (Сергій Думенко).

Вселенський Патріархат привітав Україну із заснуванням нової Православної автокефальної церкви та оголосив дату передачі томосу.

Раніше у Синоді Вселенського Патріархату визнали, що РПЦ незаконно анексувала Київську митрополію.

Також Синод зняв анафему з патріарха Української православної церкви Київського патріархату Філарета й предстоятеля Української православної автокефальної церкви Макарія та визнав їх канонічними. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 16:45 :09