Новини » Спорт 16 грудня, 2018, 14:14
Жіноча збірна України з біатлону – восьма в естафеті другого етапу КС-18/19
Сестри Віта і Валя Семеренко провалили естафету у Гохфільцені / xsport.ua

Другий етап Кубка світу з біатлону сезону-18/19 у австрійському Гогфільцені сьогодні, 16 грудня, завершується двома естафетами – у жінок 4х6 км та чоловіків 4х7.5 км. Першими на старт вийшли жіночі квартети.

Жіноча збірна України сьогоднішню естафету 4х6 км в Гогфільцені розпочала зовсім непогано. Анастасія Меркушина, яка бігла перший етап, передала естафету п’ятою, програючи лідеру менше шести секунд.

На жаль, сестри Віта і Валя Семеренко не тільки стріляли з використанням додаткових патронів, а й шли ходом не надто швидко. Тож у підсумку Віта другий етап завершила дев’ятою, а Валя Семеренко дванадцятою відправила на дистанцію капітана нашої команди Олену Підгрушну.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури дещо покращила ситуацію – обійшла чотирьох суперниць і фінішувала восьмою.

Українська четвірка відстала від лідера збірної Італії на 2 хвилини 11,9 секунди, використавши дев’ять додаткових патронів (вісім з них на рахунку сестер Семеренко) на восьми вогневих рубежах.

Срібними призерами стали біатлоністки Швеції, а бронзові нагороди виграла команда Франції.

Завершить австрійський етап Кубка світу чоловіча естафета 4х7,5 км, яка розпочнеться о 15:00 за київським часом. Україну представлятимуть Артем Тищенко, Артем Прима, Сергій Семенов та Дмитро Підручний.