Новини » Політика 16 грудня, 2018, 18:25
Виборча кампанія Вілкула фактично стартувала, – політолог Богатирьов

Новий голова «Опозиційного блоку» Борис Колесніков, який займеться партійним будівництвом і реорганізацією політсили, закликав партійців підтримати висунення народного депутата Олександра Вілкула кандидатом в президенти на наступному з’їзді в січні.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook політолог Данило Богатирьов.

«Фактично, це означає початок виборчої кампанії Олександра Вілкула. Ймовірно, з цієї миті його рейтинг почне рости, тому що він однозначно виграє у Ю. Бойко, зважаючи на власну харизму та діяльність», – вважає експерт.

Політолог констатував, що вчорашній з’їзд політичної партії «Опозиційний блок» відбувся, оскільки на ньому були присутні 148 з 168 делегатів. «[Це] явно дає зрозуміти, кого насправді підтримують рядові партійці на місцях», – зазначив він.

Таким чином, за його словами, Опозиційний блок продовжує існування. «Ролі в ньому розподілені і кожен з основних напрямків діяльності очолює досвідчений політик. Це може стати непоганим доробком для успіху на парламентських виборах», – зазначив експерт.

Нагадаємо, вчора відбувся VIII з’їзд політичної партії «Опозиційний блок», на якому новим головою політради обрали Бориса Колесникова. Борис Колесніков закликав з’їзд партії згуртуватися навколо Олександра Вілкула.

Також з’їзд прийняв рішення, що керувати парламентською фракцією «Опозиційного блоку» буде Вадим Новинський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 07:42 :33