Новини » Світ 16 грудня, 2018, 14:45
У США перевіряють всі організації, які раніше очолював Трамп, – Washington Post

Судді та слідчі як федерального, так і місцевого рівнів вивчають рахунки цілої низки структур – від колишнього виборчого штабу чинного президента Сполучених Штатів до оргкомітету його інавгурації.

Розслідування проводяться щодо практично всіх організацій, якими протягом останнього десятиліття керував президент США Дональд Трамп. Про це в суботу, 15 грудня 2018 року, написала газета The Washington Post.

Зокрема, компанія Trump Organization вже захищається в американських судах, де позивачі звинувачують її у веденні справ з іноземними урядами. Окрім того, кілька штатів збираються провести розслідування податкової практики цієї компанії. Газета також наводить приклад виборчого штаб Трампа, який «знаходиться під пильною увагою» спецпрокурора США Роберта Мюллера, що вивчає втручання Росії в останні вибори американського президента. Свою провину визнали екс-керівник штабу Пол Манафорт і чотири екс-радника з Республіканської партії.

Як зазначає видання, Мюллер проводить розслідування й стосовно організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з нагоди інавгурації Трампа за підозрою у використанні іноземних надходжень, що заборонено законом. Дане питання, а також багато інших, пов’язані з нинішнім президентом, планують вивчити і демократи, які в січні 2019 року отримають більшість в Палаті представників Конгресу США та очолюватимуть її комітети, у тому числі спецкомітет з розвідки.

До того ж прокуратура штату Нью-Йорк планує провести масштабне розслідування обставин отримання державних субсидій компаніями Трампа, а також перевіритти діяльність благодійного фонду Дональда Трампа (Donald J. Trump Foundation). Прокурорів цікавлять можливі ознаки порушення президентом конституційної заборони на отримання подарунків та винагород від іноземних держав.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 04:08 :04