Новини » Політика 16 грудня, 2018, 19:40
Президент назвав три головні завдання для України на наступні п’ять років
ZIK
ZIK

Наступні п’ять років будуть ще важливіші, аніж попередні. За цей час треба зробити три головні речі. На першому місці – досягнення миру на основі національних інтересів України – не на основі капітуляції.

Про це під час вступного слова на прес-конференції, яку транслював телеканал ZIK, заявив Президент Петро Порошенко.

По-друге, зауважив глава держави, необхідно подолати наслідки економічної кризи, спричиненої війною та економічною блокадою з боку Росії, всіма елементами російської гібридної війни, а також забезпечити відновлення і зростання рівня життя простих людей.

«І, по-третє, досягти критеріїв, які необхідні для вступу до ЄС і Північно-атлантичного альянсу, щоб наші заявки мали «залізобетонну» аргументацію», – наголосив Порошенко.

Президент припустив, що знайдеться чимало людей, які вважатимуть такі цілі утопічними. «Багато хто не вірив і в ратифікацію угоди про асоціацію з ЄС. Закликали мене відмовитися від неї. Багато хто не вірив у безвіз. Дуже багато хто не вірив і не очікував томосу й створення автокефальної української церкви. Але ми щоразу доводили скептикам, що, по-переше, для нас нема нічого неможливого, а по-друге, в нас оптимістів більше. Головне – вірити в велику ціль і не відступати від замисленого», – акцентував Петро Порошенко.

Нагадаємо, що на прес-конференції глава держави вказав, за яких умов буде продовжено воєнний стан.

Також він повідомив про висновки зі скандалу довкола Сергія Семочка.

Читайте також: «П’ята колона» мала наполеонівські плани провокацій під час Собору, – Президент

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 05:39 :05