Новини » Політика 16 грудня, 2018, 19:30
Порошенко дав обіцянку щодо пошуку замовників вбивства Катерини Гандзюк
ZIK
ZIK

Ми не дамо зіпсувати імідж України нерозслідуваними справами про активістів. За багатьма свідченнями Катерина була дуже світлою, чистою людиною, активістом, яка керується інтересами народу України. Протиставляти її Порошенку нема ніяких підстав. Вона, особливо останнім часом, висловлювала мені підтримку.

Президент Петро Порошенко під час власної прес-конференції, яку транслював телеканал ZIK, прокоментував розслідування справи про вбивство громадської активістки Катерини Гандзюк.

Зробив це Петро Порошенко, побачивши Тетяну Даниленко й інших представників мас-медіа у футболках із закликами про розслідування резонансної справи й притягнення до відповідальності справжніх замовників злочину, а не лише виконавців та організаторів.

«Одразу після жахливого злочину Генпрокурор Луценко наступного ж дня був у неї в палаті. Я мав з ним відверту розмову. Достатньо свідчень Катерина встигла дати до трагічної загибелі. Не знаю, наскільки можу розкривати таємницю слідства, але створена у ВР комісія – не впевнений, що вона допомагає слідству, але вдячний за те, що не перешкоджає», – сказав Президент.

Як нагадав глава держави, зараз у справі затримані четверо осіб. А над розслідуванням працюють усі правоохоронні органи.

«Хто б не був виявлений – ми не дамо його вивести з-під слідства. Причетні до злочину точно понесуть відповідальність. До завершення розслідування, що стосується замовника і організатора, є якісні напрацьовані матеріали. Справа, не тільки щодо виконавців, має якнайшвидше потрапити до суду», – закликав глава держави.

Нагадаємо, що напередодні депутат Найєм повідомив про схеми, проти яких боролася Гандзюк.

А Борислав Береза, голова ТСК Верховної Ради з питань розслідування замахів на активістів, заявив, що підозрюваний у справі Борис Левін не може бути замовником вбивства Катерини Гандзюк. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 04:13 :13