Новини » Спорт 16 грудня, 2018, 14:37
Михайло Романчук виграв «золото» ЧС-2018 у плаванні на 1500 м
Михайло Романчук завоював золоту медаль чемпіонату світу в плаванні на 1500 метрів / xsport.ua

Український плавець Михайло Романчук став переможцем чемпіонату світу-2018 на короткій воді (басейн – 25 м), що проходить у китайському Гуанчжоу.

Після відмінних кваліфікаційних запливів у фіналі українця чекала боротьба з чинним олімпійським чемпіоном Грегоріо Пальтріньері, повідомляє xsport.ua.

Італієць тримав високий темп в першій половині запливу і навіть йшов на оновлення власного рекорду світу. Незважаючи на це, Романчук не відходив від суперника і тримався на відстані однієї секунди.

В результаті, Пальтріньері почав втрачати швидкість, українець зрівнявся з ним і на фінішних 50 метрах вирвав золоту медаль з новим рекордом чемпіонатів світу.

Тим самим Україна завоювала свою першу медаль на турнірі в Гуанчжоу, а також «золото» Романчука стало першим за шість років для нашої команди на чемпіонатах світу на короткій воді. В останній раз на найвищу сходинку п’єдесталу піднімалася Дарина Зевіна в 2012 році в столиці Туреччини Стамбулі на дистанції 200 метрів на спині.

Таким чином, Михайло Романчук став чинним чемпіоном Європи і світу на короткій воді на дистанції 1500 метрів.

Нагадаємо, в 2018 році українець завоював два «золота» на чемпіонаті Європи на довгій воді і «срібло» на 1500 метрів.

2019-10-17 03:19 :13