Новини » Світ 16 грудня, 2018, 6:40
Лідер Чечні Кадиров знову вимагає від Росії грошей

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що регіон міг би досягти більшого, якщо б йому виділили більше грошей і «не заважали».

Як повідомляє «Интерфакс», таким чином він відреагував на звіт Рахункової палати щодо ефективності виконання федеральної цільової програми на розвиток Північного Кавказу.

Рамзан Кадиров

«Люди думають, що Росія дає Кадирову великі гроші, тому Чеченська Республіка цвіте і розквітає. Якби за програмою нам необхідні кошти виділили – ми б зробили більше. І ще більше, якби нам не заважали», – заявив глава Чечні.

Кадиров дорікнув російському уряду за те, що він скоротив виділення коштів на регіон. «Нам тоді дали 75 млрд рублів (31,4 млрд грн), говорять, відновили каркаси – запускайте заводи. А як ми запустимо заводи, якщо немає обладнання, сировини?» – висловив обурення він.

Також Кадиров зазначив, що заважала зайва увага до діяльності «колишнього воїна з автоматом», проте допомога президента Росії Володимира Путіна і його довіра допомагали працювати.

«Нам багато заважали, недовіра була, всі дивилися через бінокль: Кадиров із бородою, погано говорить російською, вчорашній воїн із автоматом, а сьогодні політикою і економікою займається», – визнав він.

Читайте також: Хижак проти хижака: експерт розповів, хто може знищити Путіна

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 12:02 :39