Новини » Київ 16 грудня, 2018, 11:45
Конкурс на талісман Києва хочуть скасувати

Журі конкурсу на талісман Києва попросило його скасувати, оскільки жодна робота не варта перемоги.

«Журі дійшло висновку, що не вважає жодну із представлених робіт гідною перемоги... і рекомендує КМДА не чекати до 19 грудня, офіційної дати завершення конкурсу, і скасувати його як такий, що не може визначити переможця», – написала член журі конкурсу, авторка проекту Шукай» Юлія Бевзенко у Facebook.

Претендентів на перемогу не бачать і в міській владі, додав начальник управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко. Офіційна реакція Києва з цього приводу буде в понеділок.

За словами колеги Бевзенко засновниці Port creative hub Катерини Тейлор, «те, що потрапило зараз в шорт-лист, має вигляд, м’яко кажучи, непереконливий. А твердо – просто пекло». У мережі вона пояснила, яким чином до фіналу дійшли «не гідні перемоги» роботи: з-поміж 100 поданих варіантів відібрали ті, що проходили за суто технічними характеристиками – мали розроблену ідею, вчасно додані документи.

Конкурс на туристичний талісман Києва триває з березня цього року. Мета талісману – формувати й підтримувати позитивний імідж української столиці. З-поміж 100 варіантів вибрали 10. 12 грудня почалося онлайн-голосування за талісман. Планувалося, що переможця оберуть 19 грудня. Він отримає 150 тисяч грн винагороди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 03:05 :41