Новини » Суспільство 16 грудня, 2018, 11:30
Кіноакадемія назвала стрічку «Смерть Сталіна» найкращою комедією

Сатиричний фільм «Смерть Сталіна» британського режисера Армандо Іаннуччі отримав приз Європейської кіноакадемії в номінації «краща європейська комедія».

31-я церемонія вручення премій European Film Award проходила в суботу, 15 грудня, у Севільї.

Найкращим європейським фільмом визнано чорно-білу драму «Холодна війна» польського режисера Павла Павліковського, яка здобула ще чотири нагороди EFA: найкраща жіноча роль, найкращий режисер, найкращий сценарист, найкращий режисер монтажу.

Прем’єрний показ цієї стрічки відбувся у травні в основній програмі Каннського кінофестивалю у Франції, де Павліковський був відзначений як кращий режисер.

Чотири роки тому, в 2014 році, попередня робота Павліковського «Іда» також завоювала п’ять нагород EFA, у тому числі найкращий фільм, найкращий режисер і найкращий сценарист.

Найкращим європейським актором визнаний італієць Марчелло Фонте, який виконав головну роль у картині «Догмен» (Італія – Франція, режисер Маттео Гарроне).

У номінації «Вибір народу» перемогла драма «Назви мене своїм ім’ям». Ця картина претендувала у 2018 році на премію «Оскар».

Дві почесні нагороди за особистий внесок у розвиток європейського та світового кінематографа вручили іспанській актрисі Кармен Маура і британському акторові Ральфу Файнсу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 09:39 :11