Новини » Світ 16 грудня, 2018, 18:15
Форум вільної Росії доповнив «список Путіна» співвласниками Альфа-груп і Добкіним

На сайті Форуму вільної Росії опубліковано перелік осіб, яких опозиційні активісти на шостому Форумі вільної Росії у Вільнюсі домовилися включити до так званого «списку Путіна».

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Активісти пропонуватимуть країнам Євросоюзу і США внести цих людей до санкційних списків. Раніше до «списку Путіна» вже було включено кілька сотень осіб у різних категоріях – від безпосереднього оточення президента Росії до великих бізнесменів і західних політиків, які виступають за поліпшення відносин із Кремлем. У додатку до списку – 93 імені», – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що до списку потрапили російські чиновники, великі бізнесмени, журналісти державних та близьких до Кремля ЗМІ. «Серед них співвласники «Альфа-груп» Петро Авен і Михайло Фрідман, бізнесмен Лев Блаватник, який перебуває під слідством у Монако, мільярдер Дмитро Риболовлєв, журналісти і медіаменеджери Сергій Брильов, Арам Габрелянов, Андрій Кондрашов, Віталій Третьяков та інші, політтехнолог Крістіна Потупчик, адвокати Віолетта Волкова і Дмитро Аграновський і навіть депутат Верховної Ради України Михайло Добкін», – додали в повідомленні.

Як повідомлялося, Форум вільної Росії проводиться у Вільнюсі з 2016 року і є незалежним майданчиком російської опозиції. Відповідно до заявленої концепції, в рамках Форуму обговорюються актуальні проблеми російської і міжнародної політики, а також сценарії виходу країни з політичної, економічної та цивілізаційної кризи. Шостий Форум відбувся в литовській столиці 7-8 грудня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 16:37 :58