Новини » Спорт 16 грудня, 2018, 18:55
Другий етап КС-18/19 з біатлону Україна завершила провалом чоловічої естафети
Призери чоловічої естафети етапу Кубка  світу з біатлону у Гохфільцені на п’єдесталі пошани / biathlon.com.ua
Призери чоловічої естафети етапу Кубка світу з біатлону у Гохфільцені на п’єдесталі пошани / biathlon.com.ua

У австрійському Гохфільцені сьогодні, 16 грудня, двома естафетами завершився другий етап Кубка світу з біатлону сезону-18/19. Про змагання жінок IA ZIK уже розповідав, а завершувала програму змагань австрійського етапу чоловіча естафета 4х7.5 км.

Чоловіча збірна Швеції з біатлону завоювала «золото» в естафетній гонці на другому етапі Кубка світу, який 16 грудня завершився в австрійському Гогфільцені, повідомляє biathlon.com.ua.

Шведи подолали дистанцію 4х7,5 км за 1 годину 16 хвилин 10,6 секунди, витративши п’ять додаткових патронів на восьми вогневих рубежах.

«Срібло» виборола збірна Норвегії (відставання 3,6 секунди; сім додаткових патронів), «бронзу» – німці (відставання 28,8 секунди; одне штрафне коло і шість додаткових патронів).

Українська команда у складі Артема Тищенка, Артема Прими, Сергія Семенова та Дмитра Підручного витратила шість додаткових патронів і посіла 16-е місце, поступившись переможцям 4 хвилини 14,9 секунди.

Додамо, що третій етап Кубка світу-18/19 з біатлону пройде з 20 по 23 грудня в Нове Мєсто (Чехія), де відбудуться спринт, гонки переслідування і мас-старт.