Новини » Політика 15 грудня, 2018, 16:57
Жадан під час віча до Об’єднавчого собору: час відвертатись від фальшивих авторитетів
ZIK
ZIK

Створенням автокефальної помісної православної церкви дає можливість зробити ревізію свої понять та уявлень про віру та історію. І в цей час потрібно відмовлятися від фальшивих авторитетів, які були нам насаджені.

Про це під час урочистого віча, присвяченого Об’єднавчого собору українських церков, який проголосить створення єдиної автокефальної православної церкви, який транслює телеканал ZIK заявив письменник Сергій Жадан.

«Історія зі створенням автокефальної помісної православної церкви – це історія, яка стосується не лише справ церковних, не лише справ віри, справ релігії. Це стосується нашого уявлення про свою свободу, незалежність, ким ми є і хочемо бути, куди хочемо рухатися», – зазначив пан Жадан.

Під час свого виступу він зазначив, що прийшов час перемін та реалізації можливостей.

«Можливо цікавий і не простий час, коли реалізуються дуже багато понять, уявлень про речі, які нам видавалися усталеними і такими, що не підлягають можливій ревізії», – підкреслив письменник.

Також він додав, що зараз потрібно відмовлятися від фальшивих авторитетів, які були нам насаджені.

«Питання української церкви, це повертатися до себе, відмовлятися від фальшивих, насаджених нам авторитетів і догми, які нам приписували незалежно від нашого бажання. Борімось за своє, повертаємо своє, тримаймося свого. Все буде добре», – наголосив він.

До слова, тисячі людей зібрались у суботу на площі перед Софійським собором у Києві, де відбувається об’єднавчий собор православних церков.

Як стало відомо, в об’єднавчому соборі нової української православної церкви взяли участь приблизно 192 делегатів від УАПЦ, УПЦ КП та УПЦ МП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 07:17 :44