Новини » Суспільство 15 грудня, 2018, 20:25
‘‘Ворота пекла»: У РПЦ відреагували на незалежну Українську церкву
Голова Російської православної церкви патріарх Кирил. Фото: ZIK/EPA/ABIR SULTAN
Голова Російської православної церкви патріарх Кирил. Фото: ZIK/EPA/ABIR SULTAN

У РПЦ прокоментували проведення у Києві 15 грудня Об’єднавчого Собору. Церковники впевнені, що його результати приведуть до збільшення кількості «розкольницьких гілок».

Про це ТАСС заявив прес-секретар патріарха Московського і всієї Русі Кирила священик Олександр Волков. Крім того, він «пожалів» українців, назвавши їх нещасними.

«Якщо раніше розкольницьких гілок на Україні було дві, то в подальшому передбачається їх дроблення і збільшення їх кількості. І можна тільки пожаліти нещасний український народ, який і так терзає божевільної волею своїх нинішніх тимчасових політичних лідерів», – сказав Волков

Він додав, що УПЦ МП продовжить свою роботу й після створення Автокефальної Помісної Православної церкви.

Читайте також: Оприлюднено слова Порошенка виголошені перед учасниками собору у Софії Київській

«Російська православна церква молиться в усій своїй повноті за всебічне зміцнення Української православної церкви під керівництвом блаженнійшого митрополита Київського Онуфрія. Канонічне православ’я на Україні сьогодні ще більше зміцнилося. Ще глибше люди повірили в істинність Євангельського вираження «Врата пекла не здолають церкву», і ми чітко зараз розуміємо, що Українська православна церква [МП], незважаючи ні на що, продовжить свій поступальний розвиток і служіння на українській землі», – упевнений він.

Нагадаємо, 15 грудня об’єднавчий собор обрав митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія (Думенка) предстоятелем єдиної Української православної церкви.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 19:57 :40