Новини » Суспільство 15 грудня, 2018, 7:10
Вчені стверджують, що безсмертя вже зовсім близько

Фахівці впевнені, що майбутнє за клітинними технологіями, докладним аналізом генетики, біохакінгом і штучним інтелектом.

Про це повідомляє clutch.ua.

Ученые утверждают, что бессмертие уже совсем близко

Створити «еліксир безсмертя» незабаром стане цілком можливим. І ось чому:

Біохакінг

Американські дослідники стверджують, що біохакінг, спільно з сучасними роботами з генетики і клітинними аналізами можуть збільшити тривалість людського життя як мінімум в 2 рази. Способи, що пропонуються вченими, дадуть внутрішньому потенціалу людини можливість активізуватися для боротьби з різними захворюваннями.

Вчені також пояснили, що, використовуючи біохакінг, з’явиться можливість замінювати фрагменти тіла людини. Дослідники впевнені: в майбутньому організм буде складатися з мільярдів синтетичних сполук.

Клітинні технології

Крім біохакінга, подарувати людству можливість стати безсмертним зможуть і клітинні технології. Вважається, що якщо з кісткового мозку видалити деякі фрагменти стовбурових клітин, а потім впровадити їх назад, але вже в інші тканини, то це омолодить організм в цілому.


Безсмертя близько до нас, як ніколи

Крім того, завдяки генетичному і клітинному редагуванню, з’явилася унікальна можливість нормалізувати такі життєво важливі процеси, як кровообіг і метаболізм (обмін речовин).

Штучний інтелект

Можливість людського безсмертя також залежить і від рівня розвитку технологій штучного інтелекту. На даний момент в цю галузь вкладають мільйони доларів. Так, інвесторами вже стали засновник інноваційної компанії Tesla Ілон Маск і російський вчений Дмитро Іцков. Вони вважають, що головний мозок людини здатний працювати в симбіозі з новітніми технологіями.

До речі, далеко не всі схвалюють проведення цих розробок. Деякі вчені вважають, що таке втручання в природу може порушити природний ритм життя планети в цілому.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 09:40 :45