Новини » Суспільство 15 грудня, 2018, 1:17
У Японії знайшли найбільший скарб мідних монет

У Японії знайшли скарб з сотень тисяч мідних монет, викарбуваних півтисячоліття назад (XV – XVI століть).

Його виявили в японському місті Хасуда, – повідомляє znaj.ua.

Фахівці кажуть, що монети були виявлені на розкопках в префектурі Сайтама в місті Хасуда. Вони датовані середньовічною «Епохою воюючих провінцій» (період Сенгоку), яка закінчилася встановленням сьогунату Токугава.

 

Період Сенгоку, або «Епоха воюючих провінцій» – період в японській історії з другої половини XV до початку XVII століття. Його назва містить відсилання до епохи Воюючих царств в Китаї, що охопила період з V століття до н. е. до об’єднання Китаю Цинь Шихуанді в 221 до н. е. Обидві «епохи» увійшли в історію тим, що провінції розривали конфлікти, спровоковані боротьбою за владу.

В Японії період Сенгоку ознаменувався втратою сегунами династії Асикага контролю над країною, що призвело до низки переворотів і суперництва між різними фракціями.

Знайшли глечик висотою 70 см, в якому зберігалися 260 тисяч мідних монет. В середині кожної монети є отвір. Через нього пропускали мотузку та носили монети у зв’язці.

«Це найбільша у Японії знахідка монет в глиняному глечику. Також найбільшою вона є і за кількістю виявлених монет», – йдеться в повідомленні музею.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 03:20 :40