Новини » Світ 15 грудня, 2018, 8:59
США оприлюднили стратегію протистояння Росії і Китаю в Африці
Джон Болтон
Джон Болтон

Вашингтон буде приділяти більше уваги протистоянню впливу РФ та Китаю в Африці – адміністрація Трампа пропонує стратегію, яка зосередиться на торгівлі, просуванні американських технологій і боротьбі з тероризмом.

Про це заявив радник з нацбезпеки США Джон Болтон, – повідомляє  «Голос Америки».

«Економічні зусилля Сполучених Штатів будуть зосереджуватись на африканських урядах, які діють як стратегічні партнери і намагаються покращувати керівництво та прозорі ділові практики», – зазначив Болтон.

Радник Трампа також засудив політику РФ і Китаю в Африці, заявивши, що вони «умисно і агресивно» намагаються отримати економічні переваги над США в Африці.

«Болтон розкритикував Росію за дії зі зміцнення свого впливу в Африці без поваги до правових норм та за використання економічних важелів для того, щоб отримати підтримку від цих країни в ООН», – йдеться у повідомленні.

Крім цього, політик звинуватив РФ у тому, що вона продовжує «продавати зброю та енергоресурси за голоси в ООН» і видобувати «природні ресурси регіону задля власного зиску».

«Болтон розкритикував Китай за «хабарництво, укладання непрозорих угод та використання боргової політики, щоб зробити Африку заручницею бажань та вимог Пекіна», – пише видання.

Як повідомлялось раніше, одразу сім країн мають намір спільно протистояти Китаю й Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 07:34 :20