Новини » Політика 15 грудня, 2018, 14:10
Роман Насіров переконаний, що порушена проти нього справа – «штучна»
Фото: IA ZIK
Фото: IA ZIK

Роман Насіров вважає, що порушена проти нього кримінальна справа є виключно замовною. Мовляв, його звинувачують у виконанні своїх безпосередніх службових обов’язків.

Про це він заявив в інтерв’ю виданню «Вести».

За словами Насірова, в цій справі як такого злочину немає.

«Це заангажована, політична, «штучна» справа, в якій немає за що мене залучати. Є вигадана історія, немає навіть звинувачення, немає складу злочину і немає самого злочину. Є неугодна людина, яку з одного боку можна «підвісити» кримінальною справою, а з іншого – спробувати зіпсувати репутацію. Потім, якщо людина заважає, незаконно звільнити», – розповів Насіров

Чиновник звернув увагу на те, що його звинуватили, за великим рахунком, у виконанні безпосередніх обов’язків.

«Все, в чому мене звинувачують – це у виконанні моїх прямих обов’язків на посаді глави ДФС. У тому, що я підписував податкові розстрочки для українського бізнесу. За час моєї роботи, якщо не помиляюся, було надано приблизно 10 тисяч розстрочок. І це законна норма, передбачена статтею 100 Податкового кодексу», – стверджує чиновник.

При цьому Насіров очікує, що незважаючи на складності, процес рухатиметься у правильному напрямку.

«Усе починає ставати на свої місця. Це важкий і довгий процес. Фактично, судове розслідування щодо незаконного мого звільнення тривало десять місяців, хоча трудові спори повинні розглядатися за 60 днів. Але з лютого до грудня все-таки колегія суддів, розглянувши всі матеріали, вислухавши всі сторони, чітко прийшла у своєму рішенні і написала: «звільнення було незаконним, поновити на посаді» і негайне виконання рішення», – додав він.

Нагадаємо, 11 грудня, Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним звільнення Романа Насирова з посади голови ДФС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 02:47 :19