Новини » Політика 15 грудня, 2018, 4:34
Професор Козловський про ОРДЛО: Це класична тоталітарна система зразка 1937 року
ZIK
ZIK

Злочинна влада ОРДЛО сама нічого не вирішує, а підкоряється своїм кураторам, які приїхали з Москви, отже має прямий зв’язок із Кремлем.

Це зауважив визволений із полону професор Ігор Козловський у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«Зараз в ОРДЛО панує класична тоталітарна система зразка 1937 року – це і незаконні арешти, і місця утримання заручників, полонених, незаконні допити, катування, імітація повішання та розстрілів, і таке інше. Тобто це є цілком злочинна система, в якій працюють злочинці, тому розмовляти з ними майже неможливо.

Але все ж таки, вони самі нічого не вирішують, а підкоряються своїм кураторам, які приїхали з Москви. Тому злочинна влада ОРДЛО має прямий зв’язок з Кремлем», – підкреслив Ігор Козловський.

Натомість визволений із полону журналіст Сергій Фурманюк не повністю погодився із думкою професора і підкреслив, що деякі люди на окупованих територіях прагнуть спілкування із Україною, але цього ніхто не робить.

«Там є з ким розмовляти, але ми не розмовляємо, Міністерство інформації – не розмовляє, і взагалі – ніхто не розмовляє з цими людьми, тоді як вони прагнуть спілкування!» – наголосив Сергій Фурманюк.

Як повідомлялося, український омбудсмен Людмила Денисова заявила, що Україна готова забрати усіх ув'язнених-громадян України для відбування покарання на підконтрольній території.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 03:06 :27