Новини » Спорт 15 грудня, 2018, 17:26
Персьют на другому етапі КС-18/19 з біатлону виграв француз Мартен Фуркад
Француз Мартен Фуркад здобув першу перемогу в Кубку Світу нового сезону / biathlon.com.ua

Сьогодні, 14 грудня, в Гохфільцені (Австрія) другий етап Кубку світу з біатлону сезону-18/19 продовжили гонки переслідування на 10 км – у жінок і на 12,5 км – у чоловіків. В обох гонках було чотири вогневі рубежі. Першими виясняли стосунки представниці прекрасної статі, про що IA ZIK уже розповідав. А слідом за ними на старт вийшли чоловіки.

Виграв гонку переслідування в чоловіків у австрійському Гохфільцені знаменитий французький біатлоніст Мартен Фуркад, який вчора у спринті був другим.

Переможець показав час 32 хвилини 22,3 секунди (нуль промахів на вогневих рубежах), повідомляє biathlon.com.ua.

Другим фінішував німець Арнд Пайффер (13,7 секунди відставання, один промах), третім – норвежець Ветле-Сьястад Крістіансен (16,1, ніль).

Кращим серед українців, 26-м, був Дмитро Підручний (2.07,4, два), а Артем Арима показав 46-й результат (4.08,8, п’ять). Усього на старт вийшли 60 біатлоністів.

Завтра, 16 грудня, в заключний день другого етапу, пройдуть перші в сезоні командні естафети: 4х6 км – у жінок, 4х7,6 км – у чоловіків. Початок – о 12:15 і 15:00 відповідно.

2019-10-15 12:28 :19