Новини » Політика 15 грудня, 2018, 11:07
Оксана Білозір висловила сподівання, що Київ стане святинею для всього світового православ’я
ZIK
ZIK

Українська земля не хоче приймати тіла своїх молодих дітей, але це жертва нашої любові. Кожен її клаптик має бути захищений і збережений, бо це наша з вами духовна спадщина.

Про це розповіла народний депутат України Оксана Білозір під час урочистого віча, присвяченого Об’єднавчому собору українських церков, який проголосить створення єдиної автокефальної православної церкви.

«Саме сьогодні буде реалізована наша мрія – мати українську церкву на своїй, Богом даній землі. Всі ми сьогодні є причасниками найбільшого господнього таїнства – творення містичного тіла живого Бога на українській апостольській землі», – наголосила політик.

Вона підкреслила, що українці сьогодні не лише позбавляються від духовного рабства, від приниження, а й повертають собі духовну спадщину.

«Ми повертаємо собі нашу матінку землю, бо це наша свята українська земля. Сьогодні ми проливаємо за неї кров. Ця земля не хоче приймати тіла своїх молодих дітей, але це жертва нашої любові. Кожен її клаптик має бути захищений і збережений, бо це наша з вами духовна спадщина», – заявила Оксана Білозір.

За її словами, сьогодні настав великий історичний момент, коли ми свою землю, себе самих, своє сьогодення і майбутнє віддамо у Господні руки.

«Я вірю, що наша Київська земля стане духовною святинею для всього православного люду. Багато християн сьогодні душею і тілом переживають з нами цей історичний момент», – підкреслила нардеп.

Нагадаємо, у Софіївському соборі проходить Об’єднавчий собор української православної церкви. На Софіївськії площі зібрались тисячі людей, які очікують на рішення Собору.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 04:18 :52