Новини » Політика 15 грудня, 2018, 18:00
На черговому з’їзді «Опоблоку» було обрано нового голову політради партії
Борис Колесніков
Борис Колесніков

У суботу, 15 грудня, відбувся VIII з’їзд політичної партії «Опозиційний блок». Глава «опозиційного уряду» Борис Колесніков закликав з’їзд партії згуртуватися навколо Олександра Вілкула.

На з’їзді відзначили, що політсила готова брати участь в президентських і парламентських виборах, передає «Сегодня».

«У нас кілька завдань. Перше – домогтися миру. Друге – дати людям зарплату на Батьківщині. Шлях України – це не шлях вічної війни. Наш шлях – це позаблокова незалежна держава», – зазначив Олександр Вілкул.

Крім того, на з’їзді обирали нового голову політради. Так, новим головою політради «Оппоблоку» був обраний Борис Колесніков.

«Ніякого розколу немає. Наше завдання – президентські і парламентські вибори. Мета проста – домогтися соціально відчутного результату, а для цього треба повернутися на тверді рейки справжньої, а не фіктивної децентралізації, домогтися миру, тому що без цього ніякого економічного і соціального успіху бути не може», – заявив він.

Також на VIII з’їзді «Оппоблоку» було прийнято рішення про внесення змін до статуту політичної сили.

Нагадаємо, раніше Борис Колесніков розповів, що «Опозиційний блок» готується до VIII з’їзду партії. Понад 47 тисяч членів партії висловили готовність взяти участь у з’їзді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 12:41 :07