Новини » Світ 15 грудня, 2018, 5:38
Людина Суркова запропонувала жорстко вдарити по Україні
Олексій Чеснаков
Олексій Чеснаков

Директор центру політичної кон’юнктури Росії і близький до помічника президента Росії Владислава Суркова Олексій Чеснаков запропонував «позбавити Україну військових можливостей для агресії».

Свої думки Чеснаков озвучив в ефірі пропагандистського каналу «Росія-1», де стверджував, що Кремлю нібито треба очікувати провокацій від України і готуватися до жорсткої відповіді на них (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця), – повідомляє OBOZREVATEL.

Чеснаков висловив упевненість у тому, що Москві більше нема про що розмовляти з Києвом через те, що президент України Петро Порошенко нібито вже почав свою виборчу кампанію і в ході підготовки до виборів «він готовий почати війну з Росією».

«Він (Порошенко) кине всі ресурси на те, щоб перемогти. Потрібно буде, він і війну почне, і не тільки військовий стан оголосить. З ним далі безглуздо вести діалог. Його образливі слова на адресу Росії, постійні нападки – навіщо взагалі його обговорювати?» – самовпевнено сказав Чеснаков.

За його словами, Росії треба готуватися до дій у відповідь і позбавити Україну від військових можливостей.

«Потрібно готуватися до максимально жорсткої відповіді на будь-які провокації української сторони, аж до того, що треба буде знищити будь-які можливості для української сторони проводити агресивну політику по відношенню до Росії. Потрібно позбавити Україну різних військових можливостей для агресії», – підсумував Чеснаков.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 02:42 :34