Новини » Політика 15 грудня, 2018, 5:20
Княжицький назвав опоблоківців «дітьми лейтенанта Шмідта»
ZIK
ZIK

Люди, які готують вбивство українських громадян і дестабілізацію в країні, мають відповідати перед законом, а не ховатися, як «діти лейтенанта Шмідта» в «Опозиційному блоці».

Про це в ефірі програми «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Микола Княжицький.

За його словами, очевидно, що будь-яка людина має відповідати перед законом.

«Я про фільм Остапа Бендера розказую, «12 стільців». Це імперіалістичний фільм, бо був знятий у той час, коли ми були в радянській імперії. Я говорю з іронією, але це справді була імперія. І ми пам’ятаємо Паніковського і цих дітей лейтенанта Шмідта, яких обшукують, які сьогодні заховалися в «Опозиційному блоці», – зазначив пан Княжицький.

Гість студії додав, що перед законом повинні відповідати усі, хто готують дестабілізацію в Україні, незалежно від конфесії та віросповідання.

«Якщо люди порушують закон, незалежно від того мають вони сан чи не мають. Якщо вони готують вбивство українських громадян, готують дестабілізацію в країні, яка воює, то немає значення, до якої конфесії належать ці люди. Держава повинна захищати громадян від таких злочинців», – наголосив народний депутат.

Проте він вважає, що не можна порушувати та обмежувати прав людини щодо віросповідання та спекулювати на цій темі.

«Безумовно, без жодного обмеження чи права людини ходити в ту чи іншу церкву. Ми живемо в демократичній країні, ніхто цього ніколи не допустить. Це чиста спекуляція, що до цього йде», – зазначив пан Княжицький.

Як повідомлялось раніше, Президент Петро Порошенко підтвердив, що об’єднавчий собор українських церков відбудеться 15 грудня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 04:09 :30