Новини » Суспільство 15 грудня, 2018, 11:20
Герой України Жемчугов: Путіну не потрібні російськомовні мешканці Донбасу
ZIK
ZIK

Росія веде війну не за землі чи російськомовних жителів України, а щоб приховати те, що було вкрадено в українській церкві та історії.

Про це під час урочистого віча, присвяченого Об’єднавчого собору українських церков, який проголосить створення єдиної автокефальної православної церкви, який транслює телеканал ZIK заявив учасник бойових дій на Донбасі Герой України Володимир Жемчугов.

За його словами, війна, яка йде зараз на Донбасі, ведеться не за землі, не за російськомовний народ України Криму та Донбасу. Путін веде її, щоб і надалі приховувати, те, що було вкрадено в Україні, в українській церкві, історії.

«КГБешному режиму Путінської Росії зовсім не важливі, ті російськомовні жителі Криму і Донбасу. Я бачив це сам, як вони розстрілювали і вбивали цих російськомовних жителів. Я сам російськомовний житель Донбасу», – зазначив Герой України Володимир Жемчугов.

Під час свого виступу він розповів, що Росії не потрібні російські військові, які там воюють.

«Те що, відбувається на Донбасі для мене особисто, всіх вас та для світової спільноти показник того, що мирні жителі, якими вони прикриваються і обстрілюють, і ті російські солдати, котрих прислав на Донбас йому не потрібні», – наголосив учасник бойових дій.

Також він додав, що Україні треба очиститися від російських цінностей.

«Такі цінності там не потрібні. Ми повинні робити все, щоб очистити українську церкву, історію, культуру, і головне свідомість українського народу від цієї брехливої царської комуністичної, російської, брехливої пропаганди», – констатував пан Жемчугов.

До слова, тисячі людей зібрались у суботу на площі перед Софійським собором у Києві, де має відбутися об’єднавчий собор православних церков.

Як стало відомо, в об’єднавчому соборі нової української православної церкви візьмуть участь приблизно 192 делегатів від УАПЦ, УПЦ КП та УПЦ МП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 03:31 :25