Новини » Суспільство 15 грудня, 2018, 11:37
Герой України наголосив, що Помісна церква не була б можливою без Захисників України
ZIK
ZIK

Створення Помісної православної української церкви стало можливим лише завдяки хлопцям і дівчатам, які захищають Україну. Вони не шкодують свого здоров’я, а, подекуди, і життя і 24 години на добу дбають про те, щоб ми з вами тут росли.

Про це розповів ветеран АТО, Герой України Ігор Гордійчук під час урочистого віча, присвяченого Об’єднавчому собору українських церков, який проголосить створення єдиної автокефальної православної церкви.

Він наголосив: сьогодні дуже важливий день, вирішальний у здобутті спільної української перемоги над одвічним ворогом – Московією.

«Ви бачите, як важко нам даються свобода і незалежність, як росіяни не хочуть нас відпускати. Але наш волелюбний народ заслужив це роками, десятиліттями, віками. Це дуже важливо для нас, адже ми зараз здобуваємо незалежну церкву, незалежну віру, яка є драйвером формування морально-психологічної готовності до продовження боротьби», – підкреслив ветеран.

Він зауважив важливість наступного виборчого року. Мовляв, ворог вже бачить, що військовою силою Україну ніколи не здолати.

«Як вже було раніше, ворог намагатиметься нас здолати підкупом і шантажем. Тому створення Помісної автокефальної церкви є фундаментом для нашого психологічного загартування та готовності до боротьби», – розповідає Ігор Гордійчук.

Він наголосив: створення Помісної православної української церкви та інші дії, які віддаляють нас від Москви, стали можливими лише завдяки хлопцям і дівчатам, які захищають Україну.

«Вони не шкодують свого здоров’я, а, подекуди, і життя і 24 години на добу дбають про те, щоб ми з вами тут росли. Я уявляю, наскільки їм приємно буде чути, що ми у далекому тилу також докладаємо зусиль, аби Україна зміцнювалась, а наша перемога з кожним днем лише наближалась», – певен Герой України.

Він подякував тим, кому у боротьбі з ворогом сьогодні найважче – тим, хто захищає Україну на передовій.

«Хочу низько вклонитись за їх жертовність та любов до нашої рідної неньки України. Хочу подякувати нашому волелюбному українському народу, що ми ніколи не звернемо з цього шляху, який обрали під час Революції Гідності. Ми обов’язково дійдемо до нашої спільної перемоги. Слава Україні!», – підсумував генерал-майор ЗСУ.

Нагадаємо, у Софіївському соборі проходить Об’єднавчий собор української православної церкви. На Софіївськії площі зібрались тисячі людей, які очікують на рішення Собору.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 03:49 :59