Новини » Політика 15 грудня, 2018, 6:15
Чубаров закликав опозиціонерів прийти до влади через деокупацію Криму й Донбасу
ZIK
ZIK

Я хочу закликати всіх, особливо своїх колег у парламенті, щоб у цей передвиборчий час вони говорили про що завгодно, але нехай прийдуть до влади тільки через деокупацію Криму й Донбасу.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров.

«Я хочу зауважити, що сьогодні в Криму є 98 громадян України, які переслідуються в карному порядку. Із них 65 людей ув’язнені! 64 – кримські татари.

Також хочу сказати, що мислення людей тут і там – не зрівняти. Люди, які ув’язнені в Криму, вони просто благають, щоб до них прийшли. А те, про що говоримо ми, що вважаємо важливим, а особливо у контексті виборів, для них це є другорядним», – зазначив Рефат Чубаров.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу закликав народних депутатів України об’єднатися навколо питання деокупації Криму й Донбасу.

«Я хочу закликати всіх, а особливо своїх колег у парламенті, щоб у цей передвиборчий час вони говорили про що завгодно, але нехай прийдуть до влади тільки через деокупацію, через повернення Криму й Донбасу.

На жаль, про це сьогодні не говориться. Про це сьогодні не говорять ті, хто зберігає надію на те, що вони зможуть домовитися з Москвою», – підкреслив Рефат Чубаров.

Нагадаємо, на конференції ОБСЄ з прав людини у Варшаві голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив про те, що Росія порушила всі 10 гельсінкських принципів Організації безпеки і співпраці в Європі, норми міжнародного права, Будапештський меморандум і всі міжнародні зобов’язання.

За словами Чубарова, переслідування кримських татар та українців у Криму є злочинами на ґрунті ненависті й нетерпимості.

Чубаров закликав ОБСЄ об’єднатися, зупинити агресію Росії та звільнити окуповані території.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 10:00 :55