Новини » Суспільство 15 грудня, 2018, 14:05
Ада Роговцева на вічі до Об’єднавчого собору: Я щаслива, що дожила до цього дня
ZIK
ZIK

У кожного народу є своя доля і гріх не скористатися цим шансом, який дає нам Господь. Я щаслива, що дожила до цього дня.

Про це під час урочистого віча, присвяченого Об’єднавчого собору українських церков, який проголосить створення єдиної автокефальної православної церкви, який транслює телеканал ZIK заявила українська акторка Ада Роговцева.

Пані Роговцева сказала, що у кожної людини своя доля і колись ця доля дає шанс. Так само у кожного народу є своя доля і гріх не скористатися цим шансом, який дає нам Господь.

«Мої рідні, я щаслива, що дожила до цього дня. Це велика честь стояти тут і говорити з вами. Поезія це наша молитва до Бога. Не дожив мій син поет до цього дня, але залишилася його поезія», – сказала акторка.

За її словами, наші хлопці, які зараз у холоді на передовій, які воюють і відстоюють нашу землю і наше майбутнє, потребують добрих слів, вони потребують нашої молитви.

«Тож будемо молитися за нашу Україну і за те, щоб ми були гідні нашої землі», – закликала Роговцева.

До слова, тисячі людей зібрались у суботу на площі перед Софійським собором у Києві, де відбувається об’єднавчий собор православних церков.

Як стало відомо, в об’єднавчому соборі нової української православної церкви візьмуть участь приблизно 192 делегатів від УАПЦ, УПЦ КП та УПЦ МП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 14:10 :13