Новини » Політика 14 грудня, 2018, 23:40
Журналіст вважає, що реальна причина успіху Бойка пов’язана з навчанням у Москві
ZIK
ZIK

Коли я почав цікавитися політичним шляхом Юрія Бойка, то в парламенті мені порадили звернути увагу на навчальний заклад, де він здобув перший диплом.

Про це розповів журналіст Олексій Братущак в ефірі пост-шоу «Джокери. Шлях у президенти» на телеканалі ZIK.

«На мою думку, окрім характеристик господарника, до особи Юрія Бойка можна додати ще такий синонім, як «схемщик». Адже він, починаючи ще з роботи в «Нафтогазі», створював дивні схеми, які не раз згадувалися», – підкреслив Олексій Братущак.

Журналіст зазначив, що протягом останнього часу працював над матеріалом про єдиного кандидата від проросійських сил. Отже, почав цікавитися зокрема і Юрієм Бойком.

«У парламенті мені порадили звернути увагу на те, де вчився Юрій Бойко. Так, свій перший диплом він здобував у Московському хіміко-технологічному інституті на факультеті, що вивчає вибухівку. Це факультет входив до так званої «оборонки», і потрібно розуміти, що люди, які вчилися і закінчували це відділення, проходили певну перевірку. Якщо після цього Юрій Бойко зробив дуже гарну кар’єру, то було б цікаво, хто йому в цьому допоміг», – зауважив Братущак.

Щодо «РосУкренерго» та схем, то журналіст підкреслив, що потрібно пам’ятати, як створювалася ця структура.

«Не тільки Юлія Тимошенко підіймала питання про «РосУкренерго». Насправді цією компанією цікавилися слідчі з багатьох країн світу, зокрема зі США та Великобританії. І чомусь в контексті цієї компанії випливло ім’я Семена Могилевича, а це один із найбільш розшукуваних злочинців у світі», – наголосив Олексій Братущак.

Як повідомляли, співголова «Опозиційного блоку» Борис Колесніков відкинув звинувачення Юрія Бойка в підробленні партійної документації та заявив, що над справою «сміється все слідство». На його думку, такими діями Бойко поховав своє політичне майбутнє.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 03:43 :35