Новини » Політика 14 грудня, 2018, 20:05
Журналіст пояснив, коли вперше виникло питання про захмарні пенсії екс-чиновників
ZIK
ZIK

Розмови про захмарні пенсії для колишніх високопосадовців у 150 тисяч гривень призводять до роздратування у суспільстві через явну несправедливість.

На цьому наголосив журналіст Володимир Бойко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Перший раз питання про захмарні пенсії постало у 2005 році, коли з’ясувалося, що керівники міністерств і відомств, виходячи на заслужений відпочинок у зв’язку зі зміною влади, попризначали собі величезні пенсії.

І саме з того часу відбувається велика соціальна поляризація, коли одні отримують пенсію на рівні прожиткового мінімуму, а інші – десятки тисяч гривень», – зауважив Бойко.

Журналіст підкреслив, що особливо це стосується співробітників правоохоронних органів, суддів у відставці, які продовжують отримувати 80% від своєї ставки.

«Це все призводить до роздратування у суспільстві через явну несправедливість. Адже не можна сказати, що генерал міліції має більше заслуг перед суспільством, ніж людина, яка все своє життя пропрацювала в полі», – зазначив Володимир Бойко.

Як повідомляли, політичний експерт Дмитро Васильєв застеріг, що несправедливі пенсії можуть призвести до серйозних проблем.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 03:58 :02