Новини » Світ 14 грудня, 2018, 7:34
Євростат назвав країни ЄС з найвищим та найнижчим рівнем проживання
ec.europa.eu/eurostat
ec.europa.eu/eurostat

Статистична служба Європейського Союзу оприлюднила дані про фактичне індивідуальне споживання в 2017 році (Actual Individual Consumption, AIC), яке є показником матеріального добробуту домогосподарств.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Євростат.

Дані засновані на паритеті купівельної спроможності, а також на останніх показниках ВВП країн Євросоюзу.

За даними статистичного відомства, у 2017 році показник AIC на душу населення варіювався від 54% у Болгарії до 132% у Люксембурзі.

У десяти країнах-членах ЄС показник був вище середнього показника по ЄС. Найвищий рівень був зареєстрований в Люксембурзі, на 32% вище середнього по ЄС, і Німеччини – на 22%. За ними слідували Австрія, Данія і Велика Британія, де були зафіксовані рівні приблизно на 15% і 20% вище середнього по ЄС, і Бельгія, Фінляндія, Нідерланди, Швеція та Франція, рівень яких на 10% вище середнього по ЄС.

Споживання на душу населення для 13 держав-членів перебували на середньому по ЄС рівні або на 30% нижче. В Італії, Ірландії та на Кіпрі рівні були менш ніж на 10% нижче середнього по ЄС, а в Іспанії, Литві, Чехії і Португалії були між 10% і 20% нижче.

ec.europa.eu/eurostat
ec.europa.eu/eurostat

Мальта, Словенія, Греція, Польща, Словаччина і Естонія перебували між 20% і на 30% нижче середнього. У п’яти державах-членах AIC на душу населення був більш ніж на 30% нижче середнього показника по ЄС. Латвія, Румунія, Хорватія та Угорщина були на 30-40% нижче, в той час як у Болгарії рівень AIC на душу населення більш ніж на 40% нижче середнього по ЄС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 14:01 :14