Новини » Події 14 грудня, 2018, 14:25
Україна закликає країни ОЧЕС ввести санкції проти Росії
Фото: EPA/TOLGA BOZOGLU
Фото: EPA/TOLGA BOZOGLU

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар заявив, що агресивна політика Росії загрожує безпеці та економічній співпраці в регіоні Організації чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС).

Про це він заявив на 39-му засіданні Ради міністрів закордонних справ країн-членів ОЧЕС в Баку, повідомляє прес-служба МЗС України.

За словами Боднара, лише відновлення миру і стабільності в регіоні, суверенітету і територіальної цілісності країн-членів ОЧЕС у межах міжнародно визнаних кордонів може забезпечити міцну основу для розвитку економічного співробітництва в Чорноморському регіоні.

«Заступник міністра засудив триваючу агресію Росії проти України, зокрема зробивши наголос на збройній провокації Росії в Азовському морі, захопленні українських моряків і суден, порушенні свободи судноплавства в Азовському морі, блокуванні українських портів Бердянськ і Маріуполь», – йдеться у повідомленні.

Боднар закликав ввести санкції проти Росії і надати Україні допомогу для захисту територіальної цілісності та суверенітету України в рамках міжнародно визнаних кордонів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 12:13 :24