Новини » Політика 14 грудня, 2018, 0:10
Україна і Євросоюз підписали угоду щодо електронного урядування
Фото: Фейсбук/Mission of Ukraine to the EU
Фото: Фейсбук/Mission of Ukraine to the EU

Євросоюз і Україна у четвер, 13 грудня, підписали угоду щодо співробітництва у сфері електронного урядування.

Повідомлення про це розміщено на сторінці Місії України при ЄС у мережі Facebook.

«Голова Агентства електронного урядування України Олександр Риженко Oleksandr Ryzhenko та Генеральний Директор Європейської Комісії з інформатизації Гертруда Інгестад підписали Адміністративну домовленість щодо співробітництва у сфері розвитку електронного урядування. Україна вперше отримає доступ до програми ЄС ISA², яка опікується розробкою єдиних стандартів надання електронних послуг», – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що приєднання до згаданої програми дозволить впроваджувати в Україні електронні послуги, що відповідатимуть стандартам ЄС, та забезпечити інтероперабельність обміну даними як усередині країни, так і з країнами ЄС.

Українська дипломатична Місія інформує, що ЄС високо оцінює досягнутий Україною прогрес у розвитку електронного урядування протягом останніх років. Генеральний директорат Єврокомісії «Діджит» (Цифровий) зацікавлений у вивченні українського досвіду з реформи електронного урядування та розширенні обміну напрацюваннями, кращими практиками, інформаційними моделями, стандартами і рішеннями.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 03:29 :14