Новини » Суспільство 14 грудня, 2018, 15:38
Шкіряк: Завтра задіють достатньо правоохоронців, щоб впоратись із будь-якими викликами
ZIK
ZIK

Під час Об’єднавчого собору вся діяльність правоохоронних органів буде спрямованою, передовсім, на попередження провокацій. Зараз ситуація повністю під контролем, а сил та засобів буде достатньо, щоб впоратись із будь-якими викликами.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» зазначив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Коментуючи підготовку заходів безпеки до Об’єднавчого собору, він підкреслив: правоохоронці продовжують працювати в посиленому режимі після оголошення воєнного стану.

«Наші підрозділи, безумовно, цілковито готові до виконання задач, ми контролюємо свої дії із СБУ. Сил і засобів достатньо, щоб впоратись із будь-якими викликами. Провадять оперативні та контртерористичні заходи», – запевнив Шкіряк.

Що ж до можливих провокацій, то він наголосив: потрібно розуміти, що держава-агресор не полишає своїх намірів дестабілізувати внутрішню ситуацію в Україні. РПЦ ж є одним із ключових елементів деструктивної діяльності в Україні, яка чинить спроби впливу на свідомість громадян.

«Нещодавно СБУ зробила відповідну заяву, представивши фактаж намірів здійснювати провокації. Втім, я переконаний, що вся діяльність правоохоронних органів буде спрямованою, найперше, на попередження і недопущення будь-яких провокативних дій. Я чітко можу сказати, що сил і засобів буде достатньо, аби впоратись із будь-якими викликами», – заявив він.

Шкіряк підкреслив: наразі ситуація перебуває під повним контролем правоохоронних органів, тож переконаний, що «все пройде в мирі, злагоді і з Божим благословенням».

Окрім того, він розповів і про відносно новий підрозділ Нацполіції – Поліцю діалогу. За словами радника міністра внутрішніх справ, цей орган «достатньо ефективно» продемонстрував себе під час акцій протесту, мирних зібрань чи мітингів, де можуть бути агресивно налаштовані громадяни.

«Діяльність підрозділу поліції діалогу спрямована на те, щоб у нормальному, людському спілкуванні переконати людей не вдаватись до правопорушень. Це фахові поліцейські, які достатньо ефективно можуть налагодити контакт із представниками різних соціальних груп населення», – підкреслив Зорян Шкіряк.

Як повідомлялось раніше, Президент Петро Порошенко підтвердив, що об’єднавчий собор українських церков відбудеться 15 грудня.

Натомість речник Української православної церкви Московського патріархату архієпископ Климент розповів, що сьогодні їхні прихожани проводитимуть акцію під стінами Верховної Ради, вимагаючи від влади «не втручатися в питання церкви».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 06:00 :04