Новини » Львів Читать эту новость на русском

Шахтарі Червонограда 17 грудня заблокують рух у центрі Львова – пікетуватимуть ОДА

Пікет шахтарів під стінами ЛОДА. Фото: Микола Тис/ZIK

17 грудня шахтарі Червонограда прибудуть до Львова, де дружною колоною пройдуть від Галицького перехрестя до приміщення Львівської обласної держадміністрації.

Про це сказав голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на прес-конференції «Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля», йдеться у повідомленні Конфедерації вільних профспілок України. 

«Фактично рух транспорту в центре міста Львова буде заблоковано», – спрогнозував голова НПГУ. 

Михайло Волинець повідомив, що протестні настрої на державних вугільних підприємствах перебувають на межі соціального вибуху через невиплату заробленого важкою працею. 

У вугільній галузі склалася катастрофічна ситуація. Заборгованість із заробітної плати на державних шахтах нині становить 816 млн 637 тис. грн. Водночас за останні роки в Україні критично скоротився видобуток вугілля.

«Стрімке скорочення видобутку палива, яке вкрай потрібне для енергонезалежності, – результат недолугої державної політики у цій галузі. – зазначив Михайло Волинець. – І наше основне завдання – забезпечити країну вугіллям власного видобутку». 

 Loading...