Новини » Суспільство 14 грудня, 2018, 17:17
Про гендерну рівність та ставлення до неї американців
Фото: pexels.com
Фото: pexels.com

Нещодавній аналіз тенденцій доходів в США показав, що у співвідношенні до 1 долара, який заробили чоловіки, жінки заробили лише 49 центів у період з 2001 по 2015 рік. Причина цього криється як у зменшенні участі жінок у складі робочої сили, так і зниженні їхньої заробітної плати. Цей розрив контрастує з широкомасштабною підтримкою рівності на робочих місцях. Ця невідповідність, швидше за все, виникає через розподіл домашніх обов’язків, ніж через ставлення до жінок на роботі.

Про це аналізує стаття у видання The Economist.

Більшість американців хочуть рівності робочої сили. Частка американців, які вважають, що чоловік має мати більше прав, ніж жінка, відповідно до Всесвітнього огляду цінностей, впала з 19% у 1995 році до 6% у 2011 році. Дані американського інституту дослідження громадської думки Gallup показують, що 23% респондентів віддають перевагу керівнику чоловічої статі, тоді як 21% бажають бачити керівником жінку; 56% респондентам байдужа стать керівника. Серед чоловіків лише 19% віддали перевагу керівнику-чоловіку, у порівнянні з 63% у 1975 році.

Натомість, опитування домашніх обов’язків свідчить про те, що це та сфера, яка важко піддається змінам. Барбара Різман з Іллінойського університету, США, переглянула дані загального соціального огляду, що охоплюють погляди людей як на роботу, так і особисте життя, починаючи з 1970-х років. Вона виявила, що, у той час, як американці все частіше демонструють прихильність до гендерної рівності у суспільному житті, 28% населення (переважно старші чоловіки) все ще підтримує традиційний розподіл хатніх обов’язків.

Навіть молоді американці у питаннях сім’ї дотримуються традиційних поглядів. Gallup запитав батьків, які мали дітей у віці до 18 років, чого б вони хотіли більше: ходити на роботу чи піклуватися про дім та сім’ю. Лише 39% матерів віддали перевагу роботі поза домом, порівняно з 72% батьків. Якщо говорити про дорослих загалом, то 53% жінок воліли б працювати, у порівнянні з 73% чоловіків. За даними аналітичного центру Pew від 2012 року, лише 12% американців стверджують, що для жінок з маленькими дітьми ідеально працювати повний робочий день, у порівнянні з 70% тих, хто вважає, що це ідеальне рішення для чоловіків з маленькими дітьми.

Дані опитування співпадають з довготривалими дослідженнями. Сюзанна Біанчі з Каліфорнійський університет у Лос-Анджелесі, США, та її колеги проаналізували тенденції щодо поглядів на хатню роботу та догляд за дітьми за останні 50 років. Хоча вони виявили скорочення у розподілі хатніх обов’язків між чоловіками та жінками, починаючи з 1960-х років, вони також помітили, що у 2010 році одружені чоловіки витрачали на хатню роботу 52% свого часу, тобто більше, ніж заміжня матері. Дані Бюро перепису населення США свідчать про наступне: розрив у заробітках між одруженими чоловіками та заміжніми жінками подвоюється впродовж трьох років під час народження дитини та продовжує зростати опісля. Жінки залишають роботу або працюють менше годин, щоб взяти на себе нерівноцінне навантаження неоплачуваної роботи вдома.

Більша рівність на робочому місці вимагатиме зменшення цього навантаження. Досвід декількох країн свідчить про те, що одним з ефективних способів домогтися більшої рівності – це перекласти догляд за дітьми на інших, тобто, іншими словами, винайняти няню. Країни, які більше витрачають на навчання та догляд за дітьми у ранньому віці, мають більший процент працюючих жінок. Проте, у цьому випадку стать тих, хто піклуватиметься про дітей, усе рівно не зміниться. За даними Бюро статистики праці, в США близько 35 000 чоловіків заробляють, опікуючись дітьми, у порівнянні з 413 000 жінок.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 09:42 :51