Новини » Політика 14 грудня, 2018, 22:36
Політтехнолог про Юрія Бойка: Ця людина постійно змінювалася
ZIK
ZIK

Юрія Бойка можна охарактеризувати, як господарника, адже на той час, коли він ставав чиновником, інших просто не було.

Це зауважив політтехнолог Дмитро Раімов у ефірі пост-шоу «Джокери. Шлях у президенти» на телеканалі ZIK.

«Протягом усієї політичної діяльності не було лише одного Юрія Бойка. Я можу назвати 4-5 етапів його роботи як державного діяча. Оскільки є історія до 2004 року, є його перша каденція в Кабінеті міністрів, потім знову повернення до Кабміну і так далі. Тобто ця людина постійно змінювалася», – зауважив Дмитро Раімов.

Передусім, аналізує політтехнолог, Юрія Бойка можна охарактеризувати, як господарника, адже на той час, коли він ставав чиновником, інших просто не було.

«Протягом роботи Юрія Бойка в Кабміні як за першої, так і за другої каденції, за ним не закріпилося жодних гучних скандалів. І тільки за президенства Януковича вже з’являється історія з «вишками Бойка», і в його бік починають висувати багато звинувачень, утім не з’являються претензії щодо його компетенції.

Останній етап – це робота Бойка в парламенті як депутата. Чи має він право балотуватися в президенти? Очевидно, що має. Але до нього, як і до решти кандидатів, так само виникає дуже багато запитань», – підкреслив Дмитро Раімов.

Як повідомляли, співголова «Опозиційного блоку» Борис Колесніков відкинув звинувачення Юрія Бойка в підроблянні партійної документації та заявив, що над справою «сміється все слідство». На його думку, такими діями Бойко поховав своє політичне майбутнє.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 03:04 :04