Новини » Світ

Після стрілянини у Страсбурзі поновили роботу різдвяні ярмарки

Поліція на місці стрілянини в центрі Страсбурга, Франція. Фото: EPA-EFE/PATRICK SEEGER

У Страсбурзі поновили роботу різдвяні ярмарки, зокрема, той, де три дні тому терорист розстріляв людей.

Про це інформує Укрінформ.

Таке рішення було прийняте керівниками силових структур і місцевою владою після знешкодження напередодні головного підозрюваного у скоєнні теракту 29-річного місцевого жителя.

Громадський порядок та антитерористичні заходи продовжують забезпечувати близько 500 силовиків, які щільно контролюють периметр навколо центральної частини міста.

У найбільшому різдвяному ярмарку Страсбурга на площі Клебера, де було скоєно терористичний напад, 22-24 грудня візьме участь благодійна організація української громади міста PromoUkraїna.

Нагадаємо, що напередодні увечері особу, яка підозрюється у вчинення 11 грудня теракту в Страсбурзі, вбито силами поліції.

Зловмисника було ідентифіковано як 29-річного Шеріфа Шеката (Cherif Chekatt). Він був на контролі французьких спецслужб (так званого списку S), як особа, що становить потенційний ризик, та вже 27 разів притягувалася до кримінальної відповідальності.

Унаслідок стрілянини у понеділок увечері в районі проведення різдвяного ярмарку у центрі Страсбурга три людини загинули, 13 отримали поранення.

У Франції введено найвищий рівень терористичної загрози.

Loading...