Новини » Регіони 14 грудня, 2018, 15:26
Після програного суду Луцька міськрада просить правоохоронців розібратися з адвокатом

Луцька міськрада скерувала до правоохоронних органів звернення із вимогою відреагувати на дії адвоката Олександра Стасюка.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

На початку 2018 року у Луцьку було збільшено тарифи на розміщення зовнішньої реклами. Це дало можливість додатково залучити до міського бюджету понад 7 млн грн.

Радник міського голови Ігор Поліщук зазначив, що одне із підприємств рекламного ринку – ТОВ «БрендБорд» – не погодилося сплачувати за оренду засобів зовнішньої реклами за новими тарифами та взялося оскаржувати рішення виконкому у Волинському окружному адміністративному суді.

Після програшу цієї судової справи ТОВ «БрендБорд» звернулося в Львівський апеляційний адміністративний суд зі скаргою на рішення суду першої інстанції. Ця апеляція була задоволена, тобто рішення виконкому було скасоване.

Але у міськраді стверджують, що «суд був виграний лише завдяки підробці документів адвокатом Олександром Стасюком, який представляв інтереси ТОВ «БрендБорд».

Директор юридичного департаменту Наталія Юрченко розповіла, що в судовому засіданні 11 грудня, порівнявши документи, отримані міською радою з Державної регуляторної служби та ті, що були надані адвокатом судовій колегії, стало очевидним, що вони містять розбіжності в частині запитуваної інформації, а наданий суду адвокатський запит містить ознаки підробки.

«З цього приводу Луцька міська рада підготувала звернення до правоохоронних органів, Служби безпеки України та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Волинської області для реагування на дії цього адвоката», – додав Ігор Поліщук.

Аби продовжувати співпрацю із операторами рекламного ринку, було запропоновано повернути ціни на використання засобів зовнішньої реклами до тарифів, прийнятих на початку 2018 року. Із цією думкою погодилися й рекламісти, присутні на засіданні. Такий напрямок є прийнятним для обох сторін. Варто зазначити, що у випадку, якщо рекламісти будуть звертатися до господарського суду з вимогою відшкодувати збитки, яких вони зазнали через прийняття цього неправомірного рішення, ці збитки будуть відшкодовані. Однак наступного року на розгляд виконкому внесуть рішення про підняття тарифів на рекламу ще на 50%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 10:31 :49