Новини » Події 14 грудня, 2018, 3:40
Окупаційна влада «ДНР» дала несподівану обіцянку Києву

Окупаційна влада «ДНР» заявила, що готова передати українській стороні ще чотири десятки засуджених, які відбувають покарання у в’язницях, що опинились на окупованій «ДНР» території.

Про це заявила так звана Уповноважена з прав людини «ДНР» Дарья Морозова, – повідомляє 7days з посиланням на сепаратистські ЗМІ.

Фото/Фейсбук Людмили Денісової

За її твердженням, бойовики готові зробити таку передачу через місяць.

Про це, Морозава начебто говорила сьогодні із Уповноваженою Верховної ради з прав людини Людмилою Денісовою під час передачі на КПВВ «Новотроїцьке» 13-ти засуджених.

Зазначимо, що така обіцянка окупантів Донбасу поки нічого, крім сепаратистської пропаганди, не означає, бо від своїх слів бойовики можуть відмовитись будь-якої миті.

Однак те, що 12 грудня бойовики «ЛНР» віддали українській стороні 42 ув’язнених, а 13 грудня – 13-ть, означає, що такий процес, що був заблокований багато місяців, наразі зрушив із «мертвої точки».

Як повідомляла Уповноважена з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко, близько тисячі в’язнів на окупованому Донбасі подали прохання українській стороні, щоб їх забрали з окупованого Донбасу.

Людмила Денісова сьогодні наголосила, що Україна готова забрати їх усіх, аби тільки російські окупанти їх віддали.

Читайте також: Вдова Захарченка вляпалася в гучний скандал

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 21:15 :38