Новини » Спорт 14 грудня, 2018, 16:44
НОК України відзначив медалістів ІІІ літньої Юнацької Олімпіади-2018
Сергій Бубка вручив подарунки від НОК чемпіонам та призерам ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018 / noc-ukr.org
Сергій Бубка вручив подарунки від НОК чемпіонам та призерам ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018 / noc-ukr.org

На головній Олімпійській базі країни в Конча-Заспі відбулося вшанування чемпіонів та призерів ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018.

За успішний виступ в аргентинському Буенос-Айресі медалісти ЮОІ-2018 та їхні особисті тренери отримали з рук президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки подарунки від Олімпійського комітету та офіційного спонсора НОК компанії «Самсунг Електронікс Україна» – сучасні гаджети.

Подібні церемонії пройдуть по всім областям України, де регіональні осередки НОК відзначать наших юних героїв-представників своїх областей, повідомляє noc-ukr.org.

Відзначимо, окрім отримання сучасних гаджетів чемпіони та призери ЮОІ-2018, а також їхні наставники отримуватимуть стипендії від НОК України. Протягом року відповідно до рішення Виконкому НОК спортсменам та тренерам буде виділена фінансова підтримка на загальну суму близько 1 000 000 гривень.

Нагадаємо, в олімпійському Буенос-Айресі-2018 юні українські спортсмени здобули 23 медалі, сім з яких найвищого гатунку, вісім срібних та вісім бронзових нагород.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 23:49 :22