Новини » Курйози 14 грудня, 2018, 10:49
Незвична романтика: Китаєць кинув роботу заради пошуків дівчини, яку бачив лише раз
Фото: © twitter.com
Фото: © twitter.com

Житель Пекіна кинув роботу і весь час проводить в книжковому магазині в надії зустріти дівчину, яку колись там бачив, але не наважився підійти.

Хлопець зізнався, що побачив свою кохану у вересні поточного року. У той момент він знаходився в магазині з іншою дівчиною, і не став підходити до прекрасної незнайомки, так як не хотів травмувати почуття своєї супутниці, пише new-s.com.ua.

Сунь заявляє, що закохався у неї з першого погляду і тепер вважає її «дівчиною всього його життя». Саме тому він щодня приходить до книготорговця і проводить у крамниці по вісім годин.

За час своїх «чергувань» хлопець встиг кинути роботу і намалювати портрет дівчини, який пізніше став роздавати людям, щоб ті допомогли йому знайти кохану через знайомих.

Провівши більше 50 днів в книжковому магазині, Сунь прийшов у відчай і відправився в місцевий суд, у надії подати заяву на дівчину своєї мрії за те, що вона заподіяла йому так багато емоційного стресу. Але суд відхилив його клопотання, оскільки хлопець навіть не зміг назвати ім’я людини, на яку хотів подати в суд.

Сунь заявив, що буде продовжувати шукати спосіб знову зустрітися з тією дівчиною, яку бачив лиш раз у книжковому магазині.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-13 23:46 :24