Новини » Політика 14 грудня, 2018, 21:05
Насіров запевняє, що інформація про його британське громадянство – брехня
ZIK
ZIK

У мене нема ніяких інших паспортів, окрім українських… У мене нема громадянства ні Угорщини, ні Ізраїлю, ні Британії.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив Роман Насіров, екс-нардеп, нещодавно поновлений на посаді за рішенням суду голова Державної фіскальної служби.

Ведуча зауважила, що при ухваленні рішення Окружним адмінсудом Києва про його поновлення на посаді суддя, який пояснював причину, сказав, мовляв, було недостатньо підстав вважати, що в Насірова є якесь інше громадянство, крім українського.

«А ми добре всі пам’ятаємо, як у розпал скандалу посол Великої Британії Джудіт Гоф підтвердила наявність у вас британського громадянства. Що ще потрібно?..» – запитала Тетяна Даниленко.

«Такого підтвердження не було. Багато людей маніпулюють різними поняттями. Якщо не помиляюсь, пані посол підтвердила, що були певні листи, а ніяк не підтвердила наявність у мене якогось іншого громадянства, – переконує Насіров. – Були спроби закидати мені угорське громадянство, навіть показували копію підробленого паспорта. Казали, що в мене є ізраїльське громадянство, а його нема».

У відповідь ведуча зачитала новину за 8 червня 2017 року про підтвердження Британією наявності її громадянства в Насірова, гість попросив: «Не дивіться на новини!».

Коли ведуча перепитала, Насіров уточнив: «Я констатую факт, що такого підтвердження не було».

У відповідь Тетяна Даниленко повідомила, що посольство Великої Британії вкрай ошелешене рішенням Окружного адмінсуду Києва у справі Насірова. «Можу вам сказати, що є такий факт і мені його підтверджували», – додала ведуча FACE2FACE.

«У мене нема ніяких інших паспортів, окрім українських… У мене нема громадянства ні Угорщини, ні Ізраїлю, ні Британії», – розставив крапки над «і» Роман Насіров.

Нагадаємо, що минуло вже декілька днів після поновлення на посаді Романа Насірова, але він не з’явився на робочому місці.

Позафракційний екс-колега голови ДФС депутат Розенблат порівняв його з Джордано Бруно. А інший нардеп Олег Барна порадив Насірову «не піаритися, а сісти тихо й каятися».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:16 :36