Новини » Політика 14 грудня, 2018, 19:05
Нардеп вважає, що за доставку пенсій будуть ще змагатися
ZIK
ZIK

Навіть найконсервативніші країни, які пишалися своїми поштовими системами, все одно прийшли до роздержавлення та комерціалізації підприємств на ринкових засадах.

Це зауважив народний депутат України Володимир Курінний в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Сьогодні, на жаль, продовжують відбуватися такі речі, які загрожують стабільності в країні, життю та безпеці людей. А тому Президент України як гарант Конституції, має втрутитися, щоб хоч якось вирішити такі ситуації. До того ж атмосфера навколо питання про доставку пенсій постійно нагніталася, і почали говорити, що виплати взагалі не будуть доставлятися», – пояснив Володимир Курінний.

На думку депутата, щоб держава більше не мала таких проблем, однозначно потрібна демонополізація.

«Уряд повинен розглянути питання створення кількох гравців на ринку, які могли б у режимі нормальної конкуренції надавати громадянам поштові послуги, зокрема і з доставки пенсій. Це нормальний цивілізований шлях, і так чи інакше, до нього доведеться прийти.

Навіть найконсервативніші країни, які пишалися своїми поштовими системами, як наприклад Великобританія, все одно прийшли до роздержавлення та комерціалізації підприємств на ринкових засадах. І тільки це принесе ефективність і високу якість послуг», – впевнений Володимир Курінний.

Як повідомляли, Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном і генеральним директором ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським заявив, що наполягає на припиненні закриття поштових відділень у селах і звільненні листонош. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:05 :52