Новини » Львів 91

На Мостищині середньомісячна зарплатня – 6492 грн

У Мостиському районі протягом 2018 року зберігалася тенденція зростання рівня заробітної плати. Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій району у III кварталі 2018 року становила – 6492 грн, що на 22,9% більше, ніж у III кварталі 2017 року.

Таку інформацію озвучила учора, 13 грудня, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА О. Шуп’яна під час наради під керівництвом голови Мостиської райдержадміністрації С. Буняка. Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Мостиської РДА.

За інформацією відділу статистики у Мостиському районі, проте рівень заробітної плати працівників району у III кварталі 2018 року був нижчим за середній показник у Львівській області – на 22,6%. Станом на 1 листопада 2018 року заборгованість з виплати заробітної плати становила – 716,0 тис. грн. На Мостиський район припало 0,8% від загальнообласного обсягу заборгованості з виплати заробітної плати.

Підсумовуючи розмову, голова Мостиської РДА Степан Буняк наголосив, що райдержадміністрація є партнером легального бізнесу, що в районі слід детінізувати зарплатні та зробити так, щоб жодна людина, яка працює, не отримувала зарплату, нижчу від мінімальної.

загрузка...
загрузка...
Loading...