Новини » Політика 14 грудня, 2018, 15:25
Молчанов: Росія перед виборами в Україні робитиме ставки не на персоналії, а на процеси
ZIK
ZIK

Після історії з колишнім президентом України Віктором Януковичем у Росії розуміють, що пряма фінансова підтримка не дає жодного результату. Тому вони робитимуть акцент на певні процеси, а не на персоналії.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив політичний експерт Кирило Молчанов.

«Якщо взяти за основу гіпотезу, що Росія втрутилась у вибори в США та допомогла Трампу стати президентом, то я думаю, що для них не буде складно втрутитися і в наші вибори. Але тут є більше конспірології, аніж реального фактажу. Тому, мабуть, вони не будуть йти шляхом втручання у вибори через політичний тиск та вплив», – сказав Молчанов.

Він вважає, що так звані «ЛНР/ДНР» є інструментом, через який можна тиснути на Україну шляхом гібридного конфлікту, не даючи можливості інтегруватися у західні структури. Адже наразі немає якихось очевидних проросійських партій серед лідерів у соціологічних дослідження.

«Я думаю, що того, що було до 2014 року, вже немає. Бо, навіть, «Опозиційний блок» виступає за євроінтеграційні процеси. А таке кліше щодо них навішується політичними опонентами», – зазначив він.

За його словами, мабуть, в «Опозиційному блоці» і у Путіна вже розчарувалися після ситуації з Януковичем. Адже пряма фінансова підтримка не дає жодного результату.

«З 90-х років в українську політичну еліту вкладали багато грошей, але толку не було, бо все «роздерибанювалося». Тому я думаю, що будуть ставити не на конкретні персоналії, а на процеси», – вважає Молчанов.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія України заявила про припинення дії Протоколу про співробітництво з Центральною виборчою комісією Російської Федерації у зв’язку з припиненням дії Договору про дружбу між Україною та РФ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 17:05 :24