Новини » Політика 14 грудня, 2018, 21:25
Бойко про субсидії: Роздмухування цієї мильної бульбашки призведе до колапсу
ZIK
ZIK

Економіка країни працює неефективно, адже витрати бюджету йдуть на допомогу тим самим людям, які раніше сплатили податки до бюджету. Як показує приклад Греції, це не може працювати довго.

Таку думку висловив журналіст Володимир Бойко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Ситуація, коли субсидії отримує більша частина населення країни – це просто катастрофа. Це означає, що економіка країни працює неефективно, адже витрати бюджету йдуть на допомогу тим самим людям, які раніше сплатили податки до бюджету. Це не може працювати довго, як показує приклад Греції. І роздмухування такої субсидійної мильної бульбашки зрештою призведе до колапсу», – вважає Володимир Бойко.

Журналіст підкреслив, що якщо в Греції поруч є партнери по Євросоюзу, які наповнюють країну грішми і видають кредити, то в України немає такого запобіжника.

«Владі треба думати не про субсидії і не вигадувати нові формули виплати, а говорити про кроки, які призведуть до того, щоб населення більше не потребувало субсидій. Зокрема контролювати, щоб тарифи більше не підвищувалися до такого рівня, а населення, отримуючи нормальну й гідну зарплатню, могло сплачувати усі послуги», – зазначив Володимир Бойко.

Як повідомляли, міністр соціальної політики Андрій Рев заявив, що до кінця 2019 року в Україні буде повністю завершено монетизацію пільг і субсидій на житлово-комунальні послуги.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:49 :19